gymTown

gymTown

Profesyonel Gymtown Eğitmenleri gözetiminde size özel boy, kilo, vücut yağ oranlarının ölçülmesi, spor aktivite kartlarının hazırlanması ile arzu ettiğiniz spor aktivitelerine katılarak sağlıklı ve zinde yaşayın! Gymtown`a üye olmak için Uptown`lı olmak yeterli. Üstelik özel dersler, kurslar ve diyetisyen gibi ekstra hizmetlerden de faydalanabilirsiniz.

Havuz manzarasına hakim Gymtown`ın pilates salonundan; kaykay pistinden, ekstrem bisiklet alanından, sanal golf sahasından, play station, otomobil yarışı ve diğer oyun konsollarından, dans derslerinden, ortak maç yayını ve dvd salonundan yararlanabilir; tenis, bilardo, domino, tavla ve satranç turnuvalarına katılabilirsiniz.

Uptown’da Yaşamak
Birçok Ayrıcalık İçinde Yaşamak Demek!

Bilgi Alın

Yukarıda verdiğiniz iletişim bilgileri ile 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ile Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik uyarınca her türlü ticari iletişim kapsamında, özellikle tarafınıza çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarının gönderilmesi amacıyla tarafımızca kullanılmasını, saklanmasını ve paylaşılmasını onaylamış olursunuz.

X