miniTown

miniTown

Uptown`ın muhteşem olanaklara sahip çocuk şehri! İşten geç dönmek zorunda olduğunuzda, çocuğunuz okuldan döndüğünde, eşinizle bas basa akşam yemeği yemek istediğinizde, çocuğunuz asla yalnız kalmayacak. Kidstown yardımınıza yetişecek; çocuklarınız sağlıklı ara öğünlerle beslenirken, çocuk gelişimi konusunda uzman personel gözetiminde derslerini çalışabilecek ve pek çok etkinlikten arkadaşları ile birlikte faydalanabilecekler. Kidstown 6-12 yaş grubu çocukların bakımını üstlenirken daha küçük çocukları ise ebeveynleri ile ağırlıyor.

İsteğinize göre çocuk bakım hizmeti de veriyor. Kidstown istenildiğinde özel gün kutlamaları, sergiler, atölye çalışmaları, sinema günleri gibi sayısız etkinliğe ev sahipliği yapabiliyor. Keyifli saatler daha da uzun sürsün diye Kidstown'da bir de tırmanma duvarı var!

Ayrıca çevre okullara çok yakın mesafede olan Kidstown; çocuğunuzun ödevleri ve eksik kaldığı ders konuları için endişe etmenize gerek kalmasın diye, etüd ve özel ders hizmetleri sunuyor. Çocuklarınız Kidstown`da eğlenceli vakit geçirirken onları kameralar ile izleyebilir, Kidstown`un aktivite programını web sitesinden ya da cep telefonu mesajlarınızdan takip edebilirsiniz. Uzay temalı açık oyun alanımızda çocuklar için sevimli bir uzay üssü hazırladık; istedik ki yıldızları daha yakından görsünler, Ay ile ilgili soruların tümünü bilsinler.

Uptown’da Yaşamak
Birçok Ayrıcalık İçinde Yaşamak Demek!

Bilgi Alın

Yukarıda verdiğiniz iletişim bilgileri ile 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ile Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik uyarınca her türlü ticari iletişim kapsamında, özellikle tarafınıza çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarının gönderilmesi amacıyla tarafımızca kullanılmasını, saklanmasını ve paylaşılmasını onaylamış olursunuz.

X