Yeşilin Dönüm Noktası

Yeşilin Dönüm Noktası

Ön cephelerde yeşil teraslar, kat bahçeleri, yemyeşil çatılar ile Uptown`da her yer yeşil! Kendinizi titizlikle planlanmış, araç trafiğine kapalı rekreasyon alanında; su kanalları, yürüyüş yolları ve yeşillikler ile zenginleştirilmiş özgün bir mimari içinde bulacaksınız. Bakımlı bahçeleri ile her zaman tertemiz, mis gibi bir hava soluyacağınız Uptown; yüksek oksijen oranıyla sağlıklı bir yaşam vaat ediyor.

Güne Renk Katan Detaylar

Güne Renk Katan Detaylar

Uptown’da bulunan biyolojik havuz, bitkilerin doğal filtreleme özelliklerinden yararlanarak sürekli berrak ve temiz kalıyor. Bomboş rekreasyon alanlarını unutun; Uptown'da sizi doğal bir havuz karşılayacak.

Kapı Komşunuz Kolej

Kapı Komşunuz Kolej

Uptown Ted Ankara Koleji ve Ted Üniversitesi'ne kapı komşusu olmasının yanında yakın çevresinde yer alan pek çok eğitim kurumuna da çok yakın mesafede.

Manzaranız Göl

Manzaranız Göl

Uptown'da kule, Mogan ve Eymir Gölleri manzarasına hakimken; baza, doğa ile iç içe!

Otel Konforunda Yaşam

Otel Konforunda Yaşam

Uptown’ın eve özel temizlik hizmeti, saatlik ya da dönemsel olarak faydalanabileceğiniz şekilde ayarlandı. Mutfaktaki bulaşıkların toplanması ve makineye dizilmesinden, detaylı ev temizliğine kadar yapılmasını sizin belirleyeceğiniz bütün hizmetler sadece Uptown sakinlerine özel. İhtiyacınız olduğunda kuru temizleme servisimiz kapınızda.

Destek Hizmetleri

Destek Hizmetleri

Uptown, yaşayan bir konut projesi. Bu nedenle teknik destek hizmetleri birimimiz ihtiyacınız olduğu an yanı başınızda. İhtiyaçlarınızı sizin yerinize düşünen Uptown, günlük ihtiyaçlarınızı hızla giderebilmeniz için kuaför, market, spa gibi bölümlerle hizmetinizde!

Aracınız Bizim İçin Değerli

Aracınız Bizim İçin Değerli

Uptown, site içi araç trafiğine kapalı. Böylece, çocukların özgürce koşabileceği ve daha sessiz, huzurlu bir ortam sağlanıyor. Uptown'ı tercih edenler ve misafirler için yeterli sayıda kapalı otopark bulunuyor. Kapalı otoparkta verilen yıkama hizmeti ile büyük bir dertten kurtulabilir, yıkama işlemi sonunda anahtarlarınızı teslim alabilirsiniz.

Her Mevsim Havuz Keyfi

Her Mevsim Havuz Keyfi

İster güne yüzerek başlayın, ister hafta sonu aileniz ile havuz keyfi yapın!

Biyolojik Havuz

Biyolojik Havuz

Hiçbir kimyasal maddeye gerek kalmadan kendini temizleyebilen biyolojik havuz, bitkilerin doğal filtreleme özelliklerinden yararlanarak sudaki zararlı organizmaları ve mikropları yok etmektedir. Böylece klor kokusuz, berrak ve temiz bir havuzu izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bilginiz Olsun

Bilginiz Olsun

Uptown'da her şey parmaklarınızın ucunda! Android telefon ve air mouse gibi son teknoloji ürünler ile hayatınız bir kez daha kolaylaşıyor. Air mouse ile dilerseniz kendi kurguladığınız senaryoyla mesela tatildeyken ışıkları otomatik olarak açıp kapatmak gibi; evinizdeki tüm elektrikli cihazları kontrol edebilir, dünyanın her yerinden evinize hükmedebilirsiniz.Dilerseniz internete bağlanarak; film seyredebilir, müzik dinleyebilirsiniz.

Bilgi Alın

Yukarıda verdiğiniz iletişim bilgileri ile 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ile Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik uyarınca her türlü ticari iletişim kapsamında, özellikle tarafınıza çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarının gönderilmesi amacıyla tarafımızca kullanılmasını, saklanmasını ve paylaşılmasını onaylamış olursunuz.

X